שלישי 31 במרץ 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
הכי מטוקבקות
  צילום: גבריאל בהרליה
  חדשות • 12.07.2016
  מתבגרת
  מלכת הילדים רינת גבאי מוציאה אלבום לגדולים ומספרת איך הפסיקה לעשות פדיחות לבנות שלה
  יהודה נוריאל

  הקריירה של רינת גבאי כזמרת למבוגרים עלתה על שרטון. כולל אלבום שנגנז. ובכל זאת, מלכת הילדים מנסה עכשיו להגשים סופסוף את החלום ההוא. לסגור את המעגל, או בעצם, להתבגר.

   

   

  עכשיו יש לה סינגל, "קצוות", שמחכה לכם באפליקציה של "ידיעות אחרונות", ובקרוב יראה אור אלבום חדש למבוגרים, שילווה גם במופע. קאמבק לעולם המבוגרים אחרי יותר מעשור. "וחששתי מזה נורא. הרבה שנים. היום אני אומרת, הריני מוכנה ומזומנה", היא מספרת בראיון שיפורסם בשישי הקרוב במוסף "7 לילות". "אלבום שלם, שמחכה כבר שנתיים. ואני יודעת שהעם צמא למה שיש לי לתת. אני מקריבה עבור זה נפש. אבל אני עושה את זה לשם שמיים. כי אני עושה אהבה עם ישראל, במובן הטהור".

   

  בראיון מספרת גבאי על הקשיים שחוותה עם בתה שירי בת ה־13 בגלל הפרסום. "היא מקור ההשראה שלי. והיא מנערת אותי. ניערה. השלמנו. התפייסנו", היא מספרת. "היה שלב שהיה מאוד קשה לבת שלי עם זה שאני מלכת הילדים. כשהילדה נכנסה לבית ספר חדש באתי לקנות ספרים יד שנייה, פרוצדורות של הורה ממוצע, והתגודדו סביבי שמונה ילדים. 'תורידי את הכובע' ו'איפה יויו' ו'נעשה סלפי'. ולא שמתי לב שבאותו רגע הבת שלי נשתלת באדמה. אז הייתה שיחה ופיתחנו רגישות לנושא. ומאז אני לא מצייצת בכיוון, כי גם ככה הילדים שלי מתפדחים ונבוכים ומתביישים מזה".

   

  בבית, אגב, לא רואים אף פעם קלטות של רינת. "השמחה שרינת מביאה לילדי ישראל נפרדת. בתוך הבית אנחנו משפוחה. ונכון להיום אין כמעט טלוויזיה בבית, יש יוטיוב ומחשב. והילדות שלי, אף אחד לא יתקרב אליהן. כי אני אמא במשרה מלאה".

   


  פרסום ראשון: 12.07.16 , 23:31