ראשון 09 בדצמבר 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: משה נחומוביץ
  חדשות • 11.07.2018
  אין עוד אהבה כזאת
  אחרי תשע שנים של טיפולי הפריה כושלים וכואבים, הזמרת דיקלה הבינה שהאמהות שלה תגיע מפונדקאות • כעת היא מספרת על המפגש עם הפונדקאית ("רציתי שהאדמה תבלע אותי") והמילים הראשונות שאמרה לבתה ("את אהובה שלי, אשמור עלייך")
  רז שכניק

  תשע שנים חיכתה דיקלה דורי לרגע שבו תשמע בטלפון רק שתי מילים, 'את בהיריון'. אבל טיפולי ההפריה לא הביאו למימוש החלום.

   

   

  כתב וידיאו: שי רינגל צלם: טל שחר עורך: יובל קאסנר

  כתב וידיאו: שי רינגל צלם: טל שחר עורך: יובל קאסנר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  פעם אחר פעם הגיעו התחושות הקשות מהניסיונות החוזרים והכושלים, שלוו בכאבים פיזיים ובמועקה נפשית. לפני שלוש שנים היא הבינה שהאמהות תגיע אליה בדרך אחרת, אלא שכאן נפתחה עלילה סבוכה לא פחות, סוחטת דמעות ומערבולות אינסופיות של רגשות.

   

  "הבחירה שלי בהליך הפונדקאות קרתה אחרי שיחה עם רונית אלקבץ", היא מספרת בראיון ל־7 לילות שיפורסם מחר. "רונית אמרה לי, 'אישה לא חייבת היריון, יש נשים שלא יכולות להכיל את זה'. בום, נפלה החלטה שחיכיתי לה תשע שנים. רונית זכרה לברכה פשוט נתנה לי את הלגיטימציה". בשלב מסוים היא נסעה לגיאורגיה עם שלומי אלקבץ, אחיה של רונית שאיתו נכנסה לתהליך, אבל לא רצתה לפגוש את הפונדקאית. עד שזה קרה במקרה.

   

  "הפונדקאית יצאה למסדרון. רציתי שהאדמה תבלע אותי. אני מסתובבת וקולטת אותה מסתכלת על הילדה. היה לי אינסטינקט שאני חייבת לתת לה להרגיש את הילדה. ואני קולטת שיורדת לה דמעה ואומרת לשלומי, 'תעזור לי, אני מאבדת את זה', וחושבת איך היא תחזיר לי אותה. מה אני אגיד לה? 'תביאי!' לא נעים לי".

   

  "אנחנו נכנסים לחדר עם העריסה הקטנטנה. ואומרים לי, 'הנה היא שם'. ניגשתי לילדה, אמרתי לה, 'זהו, אני כאן, ואת לידי ואני אגן עלייך ואשמור עלייך. את אהובה שלי'. לקחתי אותה לידיים, חיבקתי ונישקתי ולא האמנתי שאני ברגע הזה".

   

   

  דיקלה מדברת לראשונה על בתה מחר ב"7 לילות"

   


  פרסום ראשון: 11.07.18 , 23:24