שישי 05 ביוני 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  אביבה תבורי
  24 שעות • 10.09.2019
  העלוקה: אביבה תבורי לא זוכרת
  מאור בן הרוש

  הרבה נציגות של הביצה הגיעו לתצוגת האופנה של גולברי, ביניהן שיר אלמליח, אסתי גינזבורג, טהוניה רובל ועוד. אבל מי שגרפה את רוב תשומת לב הייתה אביבה תבורי, שבאה בלי החבר החדש, והעדיין נשוי שלה עופר ג'רסי, וגם שכחה את התחתונים בבית. "העלוקה" ההמומה מיד שלחה ווטסאפ לתבורי כדי לגלות מה גרם לתאונת האופנה הזאת.

   

   

   

  כולנו יודעים איך זה עובד בעולם הבידור. כשסלב מעניין וחם - הוא שווה הרבה, ובעלים של מותג מוכנים לעשות הרבה כדי שיבוא לאירוע שלהם. אז לא פלא שכמה חברות אופנה מקומיות ניסו להזמין את דניאלה פיק טרנטינו שתקפוץ להגיד שלום. אבל בימים האחרונים מלחששים בתעשייה ש־50 אלף שקלים עבור כמה דקות באירוע מתוקשר – כמו שהסוכנים של פיק דורשים עבורה – זה קצת יותר מדי, וזו הסיבה שמגעים בנושא שהתנהלו לאחרונה הסתיימו בתודה אבל לא תודה.

  מאלינור שחר, המייצגת את פיק, נמסר בתגובה: "אנחנו שמחים על ההתעניינות סביב דניאלה פיק. אנחנו לא נוהגים להגיב לגבי תקציבים".

    

  מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה קיבלו תוכנית טלוויזיה בערוץ 24 שעוסקת בחייהם המשותפים ובזוגיות המתוקשרת שלהם. אחרי יום הצילומים הראשון צוות ההפקה כל כך התלהב מהתוצאה, שהם מייד החליטו שהם רוצים ללכת רחוק יותר ולצלם תוכנית דוקו בסגנון הקרדשיאנס. גם בני הזוג התלהבו, אבל אז העורכים אמרו להם שהם היו רוצים שבפרק האחרון אוחנה יכרע על ברכיו וישלוף טבעת, ככה בשביל הרייטינג. אוחנה ואשכנזי אמרו שאין מצב, ואם זה התנאי אז הם מעדיפים לוותר.

    

  מי שמנצלת היטב את 15 דקות התהילה שלה היא השורדת שמחה גואטה, שנבחרה להיות פרזנטורית של מותג הפלאס־סייז רתמה, שאחראי בעבר לכמה לוקים של נטע ברזילי. גואטה תשלשל לכיסה כמה אלפי שקלים וגם מלתחה שלמה.

   

   
  עומר ושירן
  עומר ושירן

  אחרי שהיינו הראשונים לספר לכם שעומר מילר ואישתו שירן בהריון עם תאומים, אנחנו שמחים לגלות שהם מצפים לבן ובת. שיהיה בשעה טובה.

   

   

  משה פרץ והלני פוריירה
  משה פרץ והלני פוריירה

  אחרי ששמענו שעדן בן זקן תשתף פעולה עם מחמוד הנציג של איטליה לאירוויזיון שהגיע למקום השני , עכשיו תורו של משה פרץ לשתף פעולה עם המקום השני שנה קודם, ממש אחרי נטע שלנו, הלני פוריירה. השניים יקליטו דואט משותף והקפריסאית תתארח בהופעתו של פרץ בקיסריה.

   


  פרסום ראשון: 10.09.19 , 20:23
  ידיעות אחרונות