חמישי 17 באוגוסט 2017
ידיעות אחרונות
נדב רביד
חדשות • 10.01.2016
התשובה של גלגלצ לגידי גוב
בתחנת המוזיקה מנסים לפייס את גידי גוב • אחרי שהזמר כינה את גלגלצ "משהו מבאיש" בעקבות הראיון שהעניק מנהל התחנה נדב רביד ל"ידיעות אחרונות", כותב רביד לגוב: "אין בינינו מחלוקת"
רז שכניק

הטור האישי של גידי גוב במוסף "7 לילות" זכה בסוף השבוע לתגובות רבות של קוראים, שהתקבלו במערכת "ידיעות אחרונות". אחד הקוראים שהיה לו הרבה מה לומר על הטור של גוב הוא מנהל גלגלצ, נדב רביד.

 

בטורו מתח גוב ביקורת על דבריו של מנהל גלגלצ, נדב רביד, בראיון ל"ידיעות אחרונות", וציין כי "מנהל גלגלצ לא מבין את תפקידו ופועל על סמך בהלה מרייטינג" וכי "גלגלצ הפכה לתחנה מבאישה". דבריו של הזמר בהחלט נפלו על אוזניים קשובות בגלגלצ – בהן של רביד עצמו, שכעת מגיב לטור האישי של גוב.

 

"גידי יקר", כתב רביד, שמספר שגוב היה גיבור ילדותו, "קראתי את הטור שפרסמת ב'7 לילות', ולמרות שעולה כי נפגעת מאוד, ואתה כועס עד כדי כך שגם 1,001 כבאים לא יצליחו לכבות את זעמך, נדמה לי שבעצם אין בינינו שום מחלוקת". הוא מתייחס לדבריו של גוב על כך שגלגלצ פוסלת אמנים מבוגרים, וכותב: "גלגלצ בשום פנים ואופן לא מבטלת בהינף יד, ולא צריכה לבטל, אמנים ותיקים. נכסי צאן הברזל של התרבות הישראלית, מכוורת ואריק איינשטיין, אריאל זילבר וריקי גל, דרך צביקה פיק וגלי עטרי, ועד זהר ארגוב ואריס סאן, יהודה פוליקר ואהוד בנאי, ריטה ושלום חנוך, חווה אלברשטיין (שמתנגנת אצלנו בזמן שאני כותב שורות אלה) – כולם משודרים באופן קבוע בגלגלצ", ומוסיף ששיריו של גוב, לבד או בהרכבים שונים, הושמעו בתחנה כ־600 פעם במהלך השנה החולפת.

 

 

 

גידי גוב | צילום: אילן בשור
גידי גוב | צילום: אילן בשור

 

"אני מסכים איתך גם שתחנה ציבורית לא צריכה לרדוף אחר רייטינג, אלא לעסוק גם בחשיפה ובחינוך", כותב רביד, ומציין שבלוח השידורים שיעלה בקרוב יהיו 3 שעות יומיות שלא מחוייבות כלל לפלייליסט הכללי של התחנה. "גלגלצ מאמינה בחשיבות של השארת נכסי צאן הברזל של המוזיקה הישראלית בתודעה של הקהל הצעיר, שאולי, עם שפע ערוצי המדיה והפלטפורמות, היה בוחר לא להגיע אליה אחרת. גלגלצ גם מאמינה במתן חשיפה לכשרונות צעירים ומוכרים פחות, לתת להם הזדמנות להגיע לקהל שלא מכיר אותם. יחד עם זאת, המנדט הראשי של גלגלצ הוא לפנות לקהל רחב כדי להעביר את מסרי הבטיחות בדרכים, ולהשאר תחנה פופולרית שמצדיקה את אמון הציבור. המקצועיות של גלגלצ, והמקור להצלחתה ולגאוותה, הוא המיומנות של עורכי המוזיקה לשלב בין התכנים ה'חינוכיים', הפחות מובנים מאליהם, לבין השירים שכולם רוצים ואוהבים לשמוע".

 

 

 

רוצים להיזכר על מה המהומה?

 

טורו של גידי גוב  - כלים שבורים שהתפרסם בסוף השבוע במוסף "7 לילות"

 

הראיון עם נדב רביד שהתפרסם ב־1.1.16 במוסף "7 לילות" 

 


פרסום ראשון: 10.01.16 , 00:32